Netradičné riešenia s tradíciou…taký bol rok 2021

hoci celý svet vibruje na neznámych frekvenciách, tradície a dlho budované „istoty“ sa rúcajú ako domčeky z karát a vonkajšie vplyvy s legislatívou skôr hádžu polená pod nohy,… cítiť rast cien vstupov, chýbajú polovodiče či iný materiál,… hoci chaos ako nekonvenčná firma dôverne poznáme …(bodaj by nie, zažívali sme ho denne už vyše 30 rokov), nikdy nás ani vo sne nenapadlo, že bude až v takomto rozsahu…

Napriek tejto ťažkej dobe, vďaka talentovaným vývojárom či výrobárom a skvelému kolektívu sa podarilo nielen dokončiť, ale zároveň aj rozbehnúť nové, zaujímavé a ako vždy nekonvenčné riešenia, plné noviniek., za ktorými už zreteľne vidieť dobrú prácu nastupujúcej mladšej generácie vo vedení.

Ako je o našej spoločnosti známe, nie vždy máme zhodný názor na politicky pretláčané riešenia, naopak – tie naše sú a vždy budú skutočne „zelené“… a keďže zelená patrí neodmysliteľne k Vianociam, podelíme sa o niektoré z nich práve v tejto dobe.

Zároveň Vám touto cestou ďakujeme za dôveru, a veríme že si ju zaslúžime aj v budúcom roku. Prajeme Vám pokojné sviatky, plné radosti, harmónie, zdravia a rovnaký vstup do nového roku, veríme, že zdravšieho a príjemnejšieho.